GROM UDARIO U KUĆU U ZEMUNU: Policija dobila poziv zbog požara, jedna osoba se nagutala dima
TOKOM jutrošnjeg nevremena u Beogradu grom je udario u kuću u Zelengorskoj ulici u Zemunu, a jedna osoba se nagutala dima, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Foto: Tanjug/Oksana Toškić
Hitna pomoć je primila poziv od policije u 5.47 sati da je došlo do požara, a nakon izlaska na teren ispostavilo se da je do požara došlo nakon što je grom pogodio kuću.
Beograd je rano jutros pogodilo snažno nevreme. Grmljavinu su pratili jak vetar i pljuskovi.
Danas će u Srbiji biti umereno i potpuno oblačno, u većem delu svežije, mestimično s kišom, u istočnoj i južnoj Srbiji toplo i sa lokalnim pljuskovima sa grmljavinom i najvišom dnevnom temperaturom od 19 do 29 stepeni.
Najniža temperatura biće od 13 do 18, a najviša od 19 na severozapadu do 29 stepeni na istoku i jugu, navodi Republički hidrometeorološki zavod.
RHMZ je upozorio da se u nedelju, u istočnoj Srbiji lokalno očekuje velika količina padavina od 20 do 40 mm, lokalno i oko 60 mm za 24 sata.
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do subote, 4. juna, u nedelju umereno i potpuno oblačno i sveže, mestimično s kišom, u južnoj Srbiji i sa lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, a na istoku zemlje lokalno se očekuje velika količina padavina.
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)