NAPADNUTA ŽENA NA KALEMEGDANU: Nasilnik nasrnuo na nju dok je šetala psa, hospitalizovana posle udaraca u lice
NA Kalemegdanu (kod česme) u Beogradu napadnuta je žena (71) dok je šetala psa.
Foto D. Milovanović
Iako su prve informacije bile da je nju napao muškarac koji je pokušao da je opljačka, a potom je pobegao, saznajemo da je žena navela da joj ništa nije uzeto, kao i da se napadač starosti oko 35 godina čudno ponašao i odmah pobegao.
Nasilnik je ženu udario pesnicom u glavu,nakon čega je ona pala.
Hospitalizovana je sa "otečenim licem".Povređena žena ima rasekotinu kod levog uveta i žali se na bol u predelu levog ramena.
Sve policijske patrole angažovane su na pronalasku nasilnika i očekuje se njegovo brzo hapšenje.
Preporučujemo
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)