RUČAK ZAPALIO STAN: Požar u Ulici Janka Mišića u čukaričkom naselju Bele vode
U STANU na petom spratu zgrade u Ulici Janka Mišića u čukaričkom naselju Bele vode, danas oko 13.45 časova izbio je požar. Na sreću, nije bilo povređenih, ali je vatra za sobom ostavila veliku materijalnu štetu.
V.K.M.
Na teren su izašla tri vatrogasna vozila koja su brzo lokalizovala buktinju.
Kako su nam ispričale komšije, požar je najverovatnije nastao jer je neko od ukućana zaboravio ručak na uključenom šporetu, što je prvo izazvalo gust dim u stanu, a zatim i vatru.
Preporučujemo
DANAS BEZ STRUJE SEDAM BEOGRADSKIH OPŠTINA: Proverite da li ste na spisku
18. 03. 2026. u 07:36
URUČENI PAKETI POMOĆI ZA 98 IZBEGLIČKIH PORODICA: Velika humanitarna akcija u Obrenovcu
17. 03. 2026. u 16:45
RADOVI U NAREDNIH 300 DANA: Počela kompletna rekonstrukcija OŠ "Sveti Sava" na Vračaru
17. 03. 2026. u 12:51
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)