NE MOGU DOČEKATI LETO: Mladići otvorili "sezonu kupanja" u fontani na Trgu Nikole Pašića (FOTO)
NAKON promenljivog vremena u Srbiji, čini se da je nastupio period skoro pa letnjih temperatura u našoj zemlji. Ova promerena čini se usrećila je neke mlade momke koji su odlučili da to proslave kupanjem u fontani.
Foto: Printskrin/Instagram/serbialive_beograd
Temperatura od čak 27 stepeni naterala je grupu mladića u Beogradu da "otvore sezonu" kupanja.
Kako se može videti na snimku koji se proširio mrežama i za kratko vreme postao viralan, mladići su se skinuli u kupaći, pa uleteli pravac u fontanu na Trgu Nikole Pašića, i tako privukli su veliku pažnju prolaznika koji su ih snimali.
Prema prognozi za narednih sedam dana, u Srbiji će biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i toplo, ali nestabilno mestimično sa kratkotrajnom kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom uglavnom posle podne, prenosi Blic.
BONUS VIDEO: Najbolji srpski teniser pozdravio prvi let za Čikago
Preporučujemo
VOZAČI IMAJU SVE MANjE STRPLjENjA: Dramatična scena na beogradskim ulicama (VIDEO)
18. 05. 2023. u 19:36
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)