OGREV ZA NAJUGROŽENIJE IZBEGLIČKE PORODICE IZ ZEMUNA: Potpisan ugovor u Palati Srbija
OPŠTINA Zemun učestvovala je na Javnom pozivu Komesarijata za izbeglice i migracije Republike Srbije, koji se odnosi na dodelu sredstava namenjenih za kupovinu ogrevnog drveta sa prevozom za najugroženije porodice izbeglica i raseljenih lica koji žive na teritoriji opštine.

Foto: V. Ćirić
U Palati Srbija zamenik predsednika GO Zemun Žarko Dronjak i komesarka za izbeglice i migracije Republike Srbije Nataša Stanisavljević, potpisali su Ugovor o saradnji, kojim je Opštini dodeljeno 875 hiljada dinara, s tim da će svako domaćinstvo koje se nalazi na unapred utvrđenoj listi dobiti ogrev u vrednosti od 35 hiljada dinara.
Na svečanosti potpisivanja lokalnim samoupravama uručeno je 70 ugovora, a pomoć u ogrevu će dobiti 1714 izbegličkih porodica koje žive u Republici Srbiji.
Preporučujemo

NAGRADE ŽIGIĆEVOJ I ČIČI: Uručena priznanja najboljem policajcu i vatrogascu u GO Zemun
24. 08. 2023. u 22:45

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)