SNIMAK OVE ŽIVOTINJE U BEOGRADU IZAZVAO NEVERICU: Skakuće s krova na krov, niko ne zna odakle je pobegao
EGZOTIČNU životinju uhvatilo je oko kamere u beogradskom naselju Karaburma, ali za sada nikom nije jasno kako se tu našla.
Foto: EPA
Nesvakidašnja scena u Beogradu, na Karaburmi, dogodila se danas kada je oko kamere uhvatilo ni manje ni više nego majmuna kako bezbrižno skakuće sa krova na krov!
- Prešao 5 krovova za 4 sata...kad ga uhvatimo vodimo ga u grad - napisao je autor snimka koji je objavljen Instagramu.
Za sada nije poznato otkud ova životinja na Karaburmi još manje kako je moguće da se slobodno šeta i skakuće po beogradskim krovovima kao da se nalazi usred prašume.
Majmun se sve vreme šetkao na krovu kuće, da bi u jednom trenutku zastao i pogledao prolaznika koji ga je snimao.
Kako je ova egzotična životinja dospela na ulice Beograda trenutno nije poznato, jer se niko nije oglasio kako bi prijavio nestanak ljubimca.
Međutim, korisnici društvenih mreža pretpostavljaju da je pobegao iz Zoološkog vrta.
(Informer)
BONUS VIDEO: POKAZALI SMO DA IMAMO DUŠU! Stefan Jović na dočeku košarkaša Srbije na aerodromu
Preporučujemo
SPEKTAKL U BEOGRADSKOJ ''ARENI'': Otvoreno Svetsko prvenstvo u rvanju
17. 09. 2023. u 08:41
I DALjE NEDOSTAJU VELIKE KOLIČINE: Na ovim lokacijama u Beogradu možete da donirate krv
15. 09. 2023. u 10:52
OLIMPIJSKE IGRE GLAVNI CILj: Srbija sa 20 rvača na Svetskom prvenstvu u Beogradu
14. 09. 2023. u 11:16
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)