RADNICI "ELEKTRANA" DANAS IZVODE RADOVE U CENTRU GRADA : Curi toplovod u Kosovskoj
RADNICI "Elektrana" danas u Kosovskoj ulici 4 izvode radove na popravci kvara na cevima, zbog čega je ova saobraćajnica u tom delu raskopana i kompletno zatvorena za saobraćaj.
Privatna arhiva
Kako su se uverili reporteri "Novosti", radovi su se odvijali uz trotoar, uz adekvatno postavljenu saobraćajnu signalizaciju. Za naš list su iz "Elektrana" istakli da su ekipe odmah po prijavi oko podne izašle na teren.
- Topovod je cureo tačno ispred ulaza u zgradu kod broja 4, zbog čega stanari nisu imali grejanje - kažu. Ekipe su morale da izađu kako bi se kvar što pre uklonio. Za slične intervencije uglavnom je potrebno od jednog do dva dana, u zavisnosti kada se pronađe kvar.
Jednosmerna ulica tako je nekoliko sati zatorena, a ni pešaci nisu mogli proći desnom stranom. Nekoliko radnika ovog gradskog preduzeća radilo je na sanaciji kvara koji se iznenada pojavio. Ovo je novo raskopavanje Kosovske ulice, jer su se do pre dva meseca ovde izvodili radovi na zameni dotrajalog vodovoda. Zbog toga je saobraćajnica bila zatvorena za saobraćaj, a radovi su se odvijali u dužini od 560 metara. Na novu mrežu nakačeno je 25 kućnih priključaka.
Slični radovi "Elektrana" danas se izvode na još dve lokalcije u prestonici, u Natoševićevoj 36 u Rakovici, kao i u ulici Dragoslava Jovanovića 2 na Starom gradu.
POKROVSK PRED PADOM, RUSKI VOJNICI U CENTRU GRADA: "Situacija je više nego kritična, ubijaju nam ljude"
NAJMANjE 250 ruskih vojnika nalazi se u Pokrovsku, gde učestvuju u uličnim borbama i ubijaju ukrajinske vojnike, posebno operatere dronova, prenosi Ukrajinska pravda pozivajući se na oficire iz dve brigade koje deluju u tom području.
25. 10. 2025. u 19:17
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (0)