NOVE PROSTORIJE ZA HUMANITARNE AKCIJE: Evo kako sada izgleda obrenovački Crveni krst
OBRENOVAČKI Crveni krst dobio je novi prostor za rad, koji će biti pogodan za organizovanje raznih humanitarnih akcija.

go obrenovac
Sekretar Crvenog krsta Obrenovac Divna Sokić naglasila je, da će rad Crvenog krsta Obrenovac biti još intenzivniji, te da će biti većih mogućnosti za stvaranje i razvijanje volonterske zajednice. Generalni sekretar Crvenog krsta Srbije Ljubomir Miladinović ovom prilikom govorio je o misiji Crvenog krsta.
- Aktivnosti Crvenog krsta Obrenovac su značajne, među njima su akcije dobrovoljnog davanja krvi, podela paketića, organizovanje lutrije za davaoce, kao i dodela priznanja. Zahvalio bih svim saradnicima i volenterima Crvenog krsta Obrenovac, kao i lokalnoj samoupravi na podršci i razumevanju, svim partnerima i donatorima - rekao je Miladinović.

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)