RANČIĆEVA KUĆA OTVORENA I NA SRETENJE: Varoški dom u Grockoj čeka posetioce
USLED velikog interesovanja, Rančićeva kuća u Grockoj biće otvorena za posetioce na Sretenje, Dan državnosti Srbije.

Foto privatna arhiva
U galeriji se može pogledati aktuelna izložba slika, crteža i ikona "Protok vremena" umetnice Ivane Blečić Stefanović, koja trajedo 17. februara.
Osim obilaska čuvenog varoškog doma sa galerijskom postavkom, Rančićeva kuća za posetioce raspolaže i prostranom, negovanom baštom i izborom brošura o Grockoj, suvenira i razglednica.
U četvrtak i petak Rančićeva kuća otvorena je od 8 do 16 časova, a u subotu od 10 do 17 satima.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)