VOŽDOVAČKI SAJAM OBRAZOVANJA ZA OSNOVCE: Putokaz za buduće srednjoškolce
OPŠTINA Voždovac organizuje 15. marta Sajam obrazovanja - Putokaz, namenjen osnovcima.
Foto: Opština Voždovac
- Dragi budući srednjoškolci, kako bismo vam pomogli u odluci koju srednju školu ili gimnaziju da odaberete za sebe, organizovali smo, sada već tradicionalno, Sajam obrazovanja. Na njemu će se okupiti učenici i nastavnici iz beogradskih škola sa kojima ćete moći da razgovarate o svemu što vas interesuje i dobijete informacije o tome šta vas čeka u školi i šta ćete moći da radite kada je završite. Pozivamo vas da dođete na „Voždovački sajam obrazovanja – Putokaz“ da zajedno skrojimo vaš akademski uspeh - navedeno je u saopštenju iz ove beogradske opštine.
Sajam se održava u petak, 15. marta 2024. godine, od 10 do 15 časova u Ustanovi „Voždovački centar – Šumice“ (Ustanička 125/1).
Foto: Promo
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)