MAŠINE KOPAJU U DEČANSKOJ: Počela sanacija kvara na kanalizacionoj mreži u centru grada, saobraćaj obustavljen do utorka

Snježana Vidačković

09. 03. 2024. u 19:15

SANACIJA kvara na kanalizacionoj mreži u Dečanskoj ulici počela je danas i trajaće do utorka.

МАШИНЕ КОПАЈУ У ДЕЧАНСКОЈ: Почела санација квара на канализационој мрежи у центру града, саобраћај обустављен до уторка

I. Marinković

 Majstori su uz pomoć građevinskih mašina juče skinuli površinski sloj asfalta i kopali do cevi kako bi otklonili defekt. Kako su rekli iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija", kvar se nalazi na dubini od oko pet metara te je neophodno nekoliko dana da se sve sredi i da se ulica vrati u prvobitno stanje. Dok traje intervencija, za saobraćaj je zatvoren je deo Dečanske, na potezu od Trga Nikole Pašića do Nušićeve, a sva putnička vozila i autobusi gradskog prevoza koji inače prolaze kroz Dečansku preusmereni su na Terazije.

- Zatvaranje dela Dečanske je neophodno tokom izvođenja radova zbog dubine od pet metara na kojoj se nalaze instalacije kanalizacione mreže, rukovanja potrebnom mehanizacijom i postavljanja pumpi za prepumpavanje fekalnog sadržaja - ističu iz "Beogradskog vodovoda" i mole građane za strpljenje i razumevanje dok kvar ne bude otklonjen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SVETSKI DAN HRANE-PODSETNIK NA ODGOVORNOST