ČIŠĆENJE AVALE U NEDELJU: Pozvani roditelji i mališani da zajedno očiste zelenu oazu
UDRUŽENjE "Prvi put s ocem" u nedelju od podneva do 15.00 časova organizuje veliko čišćenje Avale.
Foto N. Skenderija
U planu je da roditelji i mališani zajedno čiste ovu gradsku zelenu oazu, a po završetku akcije planirano je i druženje.
Organizatori su pozvali mame i tate da zajedno sa svojim mališanima dođu na Avalu i da svi zajedno provedu kvalitetno vreme.
- Nije jedini cilj ove akcije da bude čisto, već da svi naučimo da ne smemo da se mirimo sa prljavštinom već da negujemo ljubav prema prirodi. Više informacija o čišćenju zainteresovani mogu dobiti pozivom na broj telefona 064-4119-900 - saopštili su u Udruženju.
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)