KONKURS ZA UMETNIKE: Prijave za izlaganje u galeriji Atrijum trajaće do 15. avgusta
BIBLIOTEKA grada Beograda raspisuje likovni konkurs za izlaganje u galeriji Atrijum za sledeću godinu.
FOTO: Arhiva novosti
Umetnici će biti u prilici da se jave od 15. juna do 15. avgusta.
Kako su saopštili u gradskoj biblioteci uslovi za one koji žele da konkurišu je da imaju završen Fakultet likovnih ili primenjenih umetnosti, mogu se javiti kustosi, istoričari umetnosti i teoretičari umetnosti sa autorskim projektima.
- Neophodno je da se priloži konkursni materijal u elektronskoj formi sa 10 reprodukcija radova. Osim toga, treba napisati i kakav je koncept izložbe u pisanoj formi, kao i profesionalna biografija sa adresom, brojem telefona i imejl adresom - saopštili su u Biblioteci grada.
Oni koji žele da konkurišu dokumentaciju mogu poslati na adresu umetnost@bgb.rs sa naznakom "Za likovni konkurs".
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)