ULICE PRESTONICE SE PRETVORILE U REKE: Voda ulazi u autobuse, panika na sve strane posle snažnog nevremena (VIDEO)
STRAVIČNO nevreme pogodilo je Beograd, sa ulica srpske prestonice dolaze potresni prizori.
Foto: Printskrin
Automobili su zaglavljeni u vodi, u jedan gradski autobus počela je da ulazi voda.
Snažno nevreme stiglo u Srbiju i upaljeni su svi meteoalarmi.
Kako nam javljaju naši čitaoci centar grada je bez struje, od Cvijićeve do Takovske. Takođe struje nema ni u ulicama Zdravka Čelara, Cvijićeva i Dimitrija Tucovića.
Nakon udara groma izbio je požar u Rumi, a haos je i u Novom Sadu.
Nakon što je RHMZ izdao upozorenje za prestonicu, aktuelno je i novo upozorenje za druge delove Srbije. Evo gde se premešta nevreme:
Jaka konvektivna oblačnost iz Bačke, Srema i Mačve, preko područja Beograda u zapadnoj struji premestaće se ka Banatu, Podunavskom okrugu i Braničevu pa se i u ovim predelima u narednih sat do dva očekuju intenzivni pljuskovi sa grmljavinom, ponegde gradom, kao i olujnim vetrom. Procenjena količina padavina je između 20 i 40 mm za kratko vreme, lokalno je moguće i više, pojasnili su na sajtu RHMZ-a.
Preporučujemo
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)