OD SUTRA BEZ OVIH TRAMVAJA U SAVSKOJ ULICI: Evo kojom trasom će saobraćati dve linije zbog radova
ZBOG radova koji će se izvoditi u tramvajskoj baštici u Savskoj ulici, od sutra, 1. avgusta, biće onemogućen saobraćaj tramvajskih linija duž ove ulice, saopštavaju iz Sekretarijata za javni prevoz.
Foto: D. Balšić
Zbog ovih radova važiće sledeći režim rada tramvajskih linija javnog prevoza:
- vozila sa tramvajske linije 11 će u oba smera saobraćati sledećom trasom: Karađorđeva – Zemunski put – Stari savski most – Zemunski put – Milentija Popovića – Bulevar Milutina Milankovića – Antifašističke borbe i dalje redovnom trasom;
- vozila sa tramvajske linije 12 će u oba smera saobraćati na trasi: Nemanjina – Savski trg – Karađorđeva – Zemunski put – Stari savski most – Zemunski put – Milentija Popovića – Bulevar Milutina Milankovića – Đorđa Stanojevića – Bulevar heroja sa Košara – Most na Adi – saobraćajnica pored hipodroma – Vladimira Radovanovića i dalje na redovnoj trasi.
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)