UREĐENE ZELENE POVRŠINE: Opština Zvezdara brine o sportskim klubovima na svojoj teritoriji
NAKON posete predsednika GO Zvezdara Mihaila Doskovića Fudbalskom klubu „Zvezdara“, uspešna saradnja opštine i kluba nastavljena je zajedničkom akcijom sa JKP “Gradska čistoća“, u kojoj su radnici ovog komunalnog preduzeća, očistili prostor oko fudbalskog terena.

Foto: Opština Zvezdara
Tim povodom FK “Zvezdara“ posetili su članovi Veća Zvezdare Milan Radičević i Nikola Agatonović, koji su u razgovoru sa predstavnicima kluba rekli da će opština u duhu dobre saradnje sa sportskim klubovima nastaviti da podržava i pomaže, u skladu sa mogućnostima, održavanje sportskih manifestacija. U tom smislu, organizovana je i ova zajednička akcija u okviru koje su uređene i zelene površine oko terena FK „Zvezdara“ kako bi ovaj klub spremno dočekao novu fudbalsku sezonu.
FK „Zvezdara“ igra u srpskoj ligi grupe Beograd, trećem takmičarskom nivou srpskog fudbala.

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)