SUVE ČESME OD 8.30 DO 18 SATI: Pojedine ulice na Vračaru sutra bez vode
POJEDINI potrošači opštine Vračar biće bez vode u ponedeljak, 2. septembra, od 8.30 do 18 sati i to sa parne strane Bulevara kralja Aleksandra od Sinđelićeve do Sredačke ulice, kao i potrošači u Sinđelićevoj ulici broj 1, saopšteno je iz Javnog komunalnog preduzeća „Beogradski vodovod i kanalizacija”.
Foto: Z. Jovanović
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna.
Iz „Vodovoda” apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
Sve dodatne informacije potrošači mogu dobiti u Servisnom centru Grada Beograda na broj 11-0-11 ili na besplatni broj telefona za sve pozive iz fiksne telefonije 0800/110-011, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.
Preporučujemo
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)