ZEMUN I DUNAVSKI KEJ: Idealno mesto za šetnju uz reku i uživanje u restoranskim terasama (FOTO)
07. 05. 2025. u 10:00
ZEMUN, nekada samostalan grad, danas čini jedan od najautentičnijih delova Beograda.
Najnovije iz rubrike
Obaveštenje o dnevnim aktivnostima JKP „Gradska čistoća“
PORED osnovne delatnosti koju JKP „Gradska čistoća“ izvodi na održavanju javnih površina, u utorak, 25. novembra, 2025. godine planirano je obavljanje sledećih vanrednih aktivnosti:
25. 11. 2025. u 14:10
Gradi se novo groblje u Beogradu na 11,5 hektara - vidite tačnu lokaciju, biće izgrađena i crkva
GROBLjE obuhvata parcelu od 11,5 hektara na lokaciji od Ulice braće Smiljanić prema auto-putu.
24. 11. 2025. u 14:31 >> 19:34
LUDILO U BEOGRADU, POPODNEVNI ŠPIC UZEO MAHA: Vozila mile na Gazeli, ali je kritično i na ovim delovima! (FOTO)
POPODNEVNI špic je uveliko uzeo maha u prestonici, gde su gužve u saobraćaju primetne na više mesta - a na pojedinim pravcima vozila mile po putu!
24. 11. 2025. u 17:12
54 LINIJE GRADSKOG PREVOZA MENJAJU TRASU: Evo koliko će to trajati
POLUMARATONSKA trka počinje u 8:00 časova na trasi koja uključuje ulice Bulevara Zorana Đinđića, Omladinskih brigada i druge.
22. 11. 2025. u 15:11
BANJICA DOBIJA JOŠ JEDNU ČETVRT: U blizini "pet solitera" biće izgarđeno 450 novih stanova
BANjICA dobija novi stambeno-poslovni kvrat. Naime, Sekretarijat za urbanizam i građevinske poslove oglasio je javni uvid u Nacrt izmena i dopuna Plana detaljne regulacije dela ovog naselja. Reč je o prostoru poznatom u javnosti kao "Pet solitera", između ulica Crnotravska, Bulevar JNA, Beranska, Borska i Kaljavi potok.
21. 11. 2025. u 16:14
Komentari (0)