Tačno u 11 sati iz centra Beograda: Velika biciklistička trka kreće u sredu sa Savskog trga

START prve etape Međunarodne biciklističke trke Beograd–Banjaluka počinje 22. aprila u Beogradu sa Savskog trga u 11 časova i duga je 83 kilometra s ciljem u Požarevcu, saopštili su organizatori ove sportske manifestacije.

Тачно у 11 сати из центра Београда: Велика бициклистичка трка креће у среду са Савског трга

Foto: Beograd.rs

Reč je o ravnoj etapi koja će pružiti priliku najbržim vozačima da se istaknu. Prošlogodišnje izdanje trke pokazuje da je upravo na ovoj etapi bila najbrža etapa na svetu, sa prosečnom brzinom od 54 kilometra na čas.

Foto: Beograd.rs

Sa Savskog trga krenuće 154 takmičara iz 22 ekipe. Kako se navodi, cilj u Požarevcu se očekuje oko 13 časova.

(Beograd.rs)

BONUS VIDEO: 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

HUMANOST U GLAVNOJ ULOZI: Fondacija Mozzart nastavlja sa ulaganjima u zajednicu