VEĆI DEO PRESTONICE BEZ VODE: Veliki kvar na čitavom vodovodnom sistemu u Beogradu

PREDUZEĆE "Beogradski vodovod i kanalizacija" objavilo je da je danas došlo do velikog kvara na primarnom snabdevanju električnom energijom celokupnog beogradskog vodovodnog sistema i da ima problema u snabdevanju vodom u većem delu Beograda.

ВЕЋИ ДЕО ПРЕСТОНИЦЕ БЕЗ ВОДЕ: Велики квар на читавом водоводном систему у Београду

FOTO: GROK AI

Kako je navedeno, ekipe Elektromreže Srbije su na terenu i rade na hitnom otklanjanju kvara.

Stabilizacija snabdevanja vodom očekuje se do kasnih večernjih sati.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija