Politika
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
MEKSIKANCI ČEKALI I DOČEKALI: Očoa stao na gol i ispisao istoriju na Svetskom prvenstvu
25. 06. 2026. u 08:46
ANĆELOTI SREĆAN ZBOG NEJMARA: Ima strast kao dečak, sve je zaslužio zbog napornog rada
25. 06. 2026. u 08:23
ISTORIJA NA MUNDIJALU! Južna Afrika pobedila Južnu Koreju i plasirala se prvi put u nokaut fazu Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 05:02 >> 05:04
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
Ivan
24.08.2020. 08:25
Nakon 20 minuta treba otvarati naplatna mesta i besplatna vožnja.
Bojan
24.08.2020. 14:24
Nisu čuli za ENP? Onda neka čekaju
Srki
24.08.2020. 17:58
@Bojan - Imam ja ENP, pa sam sinoć čekao u koloni bar sat vremena, jer nije moglo da se dođe do rampe kolika je gužva bila. Uštedeo sam možda 10 minuta u odnosu na ostale, kada sam prišao rampi na 50 metara. Ono sinoć je bila katastrofa. Kao da nemamo iskustvo sa Bubanj Potoka, i da ne znamo da treba napraviti 15 naplatnih mesta po pravcu na ulasku u grad. Bolje da sam išao Ibarskom.
Bojan
24.08.2020. 22:59
@Srki - Svi se nabijete j nedelju uveče. Naravno da će biti gužve
NeshKO
26.08.2020. 05:40
Ja ENP korustim godinama, od kada se pojavio. Onda kada ti najviše treba, onda kada treba da pokaže svoju svrhu, onda kada je gužva i ti treba da prođeš za 1 min, tada zbog nesposobnjakovića u Putevima, Koridorima ili MUP-u, ti čekaš u redu, kao i svi ostali!?!? Čemu??