IZMENA REŽIMA SAOBRAĆAJA: Od petlje Zmaj do Pupinovog mosta zbog noćnih radova
TOKOM radova koje obavlja Infrastruktura železnice Srbije a.d. u periodu do 11. septembra, izmenjen je režim saobraćaja u ulici Stari novosadski autoput, od petlje Zmaj do Pupinovog mosta.
Nikola Fifić
Sve faze će se izvoditi u noćnom periodu, od 20 časova jednog dana do 5 časova narednog dana, prema rasporedu: - Večeras i sutra uveče, između petlje "Zmaj" i Pupinovog mosta, biće zatvorena krajnje desna saobraćajna trake i trotoara, u smer ka Pupinovom mostu. - U noći između četvrtka i petka i petka i subote, biće zauzeta krajnja desna saobraćajna traka, i smeru ka petlji "Zmaj", a u utorak, sredu i četvrtak iduće nedelje dve saobraćajne trake u smeru ka mostu.
Preporučujemo
NAUČNI SKUP U BEOGRADSKOM PEDAGOŠKOM MUZEJU: O "Umetničkom pregledu" Milana Kašanina
02. 09. 2020. u 21:01
I UŽIVO, I ONLAJN: Dokumantarac "Govori da bih te video" večeras otvara Beldoks
02. 09. 2020. u 20:04
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
NEMA DOVOLjNO NAFTE: Prestonica i zapad države BEZ STRUJE - milioni u mraku! Kolaps elektro-mreže u Kubi
MNOGI stanovnici ove države svakodnevno se suočavaju sa nestankom struje koji traje 20 sati ili duže.
03. 12. 2025. u 20:26
Komentari (0)