Politika
"SRBIJA POBEĐUJE": Reke ljudi krenule ka prestonici na skup 27. juna (VIDEO)
25. 06. 2026. u 11:21
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
MEKSIKANCI ČEKALI I DOČEKALI: Očoa stao na gol i ispisao istoriju na Svetskom prvenstvu
25. 06. 2026. u 08:46
ANĆELOTI SREĆAN ZBOG NEJMARA: Ima strast kao dečak, sve je zaslužio zbog napornog rada
25. 06. 2026. u 08:23
Vesna Filipovic
22.09.2020. 14:00
Pravilno se kaze napusteni psi, a ne lutalice. Napusteni psi skoro uopste ne ujedaju. Ti ujedi vecinom poticu od vlasnickih pasa, koji izlaze iz dvorista ili ih vlasnici pustaju da se sami setaju, a deo je izmisljen.A ima mnogo napustenih pasa, jer nadlezni ne rade svoj posao i ne sprovode postojece zakone, pa ne kaznjavaju vlasnike koji ostave svog psa na ulici. Zato je mnogima lakse da ostave na ulici kutiju sa stencima, mesto da sterilisu svog psa,i ako su, po zakonu, duzni da sprece nezeljeno parenje.Sinteraji, privatni i drzavni, uzimaju velike pare, koje kradu i trpaju u svoje djepove i u interesu da ima mnogo napustenih pasa, jeer naplacuju po psu.Ti psi, koji su na ulici, bi se brzo udomili, kada bi se zaustavio stalni priliv novih pasa. Problem napustenih pasa se moze brzo i lako resiti, cak nisu potrebne ni pare za to, samo treba volje da se problem resi.Ubijanjem pasa, taj problem nije mogao da se resi, ni onda kada je bilo mnogo manje vlasnickih pasa, ali evidencijom i kaznjavanjem neodgovornih vlasnika, koji krse zakon, moze.
Milena
24.09.2020. 04:48
Pobogu, ljudi, prestanite vise da pisete o agresivnim psima!! Pisite o nesavesnim vlasnicima! Samo su napusteni i nevoljeni psi u stanu da napadnu coveka. Molim vas, ne uzimajte psa ako niste spremni da brinete o njemu!!