VIJORI SE "SRBIJA POBEĐUJE " NOVOSADSKIM ULICAMA: Građani krenuli iz Novog Sada peške na skup u Beogradu (FOTO/VIDEO)
25. 06. 2026. u 08:59 >> 12:52
25. 06. 2026. u 08:59 >> 12:52
25. 06. 2026. u 12:48
25. 06. 2026. u 11:21
23. 06. 2026. u 18:21
25. 06. 2026. u 08:46
Saša
12.11.2020. 18:22
Sama skulptura može da dobije pozitivnu ocenu ali onaj krš od postamenta, probušen, ogroman i nepotreban trebalo je izbaciti. Taj deo ruži i spomenik i ceo trg. I više završite taj raskopani trg i osposobite Savsku ulicu za tramvaje!
Milos
13.11.2020. 12:35
@Saša - Postolje je preveliko srszmerno spomeniku, tako da deluje da je to spomenik jednom slemu gde je Nemanja ukras na vrhu. Trebalo je ici sa klasicnom umetnickom proporcijom od 1/3 tako da bi on dominirao i zaista izgledalo da mu je "vizantijski slem pod nogama".
Miki Zg
12.11.2020. 18:36
Velika Hvala !