KVAR NA TOPLOVODU U OKVIRU TOPLANE "CERAK": Potrošači bez grejanja i potrošnje tople vode večeras od 20 sati

Г. Н.

17. 11. 2020. u 16:44

POTROŠAČI na distributivnom području toplane "Cerak", koji se nalaze na delu Vidikovačkog venca, naselja Cerak (sever i jug), Filmskog grada, Skojevskog naselja (Ulica Luke Vojvodića) i delu Rakovice, večeras od 20 časova biće bez isporuke toplotne energije za grejanje i potrošne tople vode. Reč je o neophodnoj popravci kvara na delu magistralnog toplovoda, saopšteno je iz Javnog komunalnog preduzeća "Beogradske elektrane".

КВАР НА ТОПЛОВОДУ У ОКВИРУ ТОПЛАНЕ ЦЕРАК: Потрошачи без грејања и потрошње топле воде вечерас од 20 сати

Foto D. Milovanović

       Iz ovog preduzeća navode da će njihove ekipe za hitne intervencije maksimalnim angažovanjem učiniti sve da u toku noći poprave kvar, pa se očekuje da će potrošači u pomenutim naseljima grejanje i potrošnu toplu vodu dobiti sutra u jutarnjim satima.     

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ISTINA IH UBIJA - KOSOVO JE SRBIJA: Savet bezbednosti UN obrukao lažnu državu (FOTO)