IMA LI KRAJA BAHATOSTI: "Audi" se parkirao na mestu za invalide, od "Oka" se sakrio maskom (FOTO)
BAHATOSTI kraja nema kada su neki ljudi u pitanju.

Foto: Privatna arhiva
Tome u prilog govori fotografija "audija" parkiranog ispred privatne klinike u Višegradskoj ulici.
Osim činjenice da je vozač ostavio automobil na mestu predviđenom za invalide, parkirao ga je u ulici kojom prolazi "Oko sokolovo".
Zato je zaštitnom maskom prekrio registarske oznake, kako bi izbegao kaznu.
Ipak, njegov postupak nije promakao sugrađanima, pa se fotografija prekršaja našla na društvenim mrežama.

Foto: Privatna arhiva

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

Mosvka rekla "NjET" Americi: "Nema govora, ne pristajemo na to - rat u Ukrajini se neće tako završiti"
"TAJ ODGOVOR je dobro poznat, i doslednost pozicije Ruske Federacije se ne menja."
20. 10. 2025. u 15:40 >> 16:03
Komentari (0)