IZ BUDŽETA PANČEVA ZA PARNICE: Građani naplatili 36,4 miliona dinara
GRAĐANI Pančeva su od grada, po različitim osnovama na ime tužbi, a najčešće zbog prigovora za neosnovano bogaćenje, duga i naknade štete, iz gradske kase uspeli da naplate 36.4 miliona dinara.

Foto: Printscreen
Za godinu dana gradsko Pravobranilaštvo Pančeva je imalo 412 parničnih predmeta u radu, a do kraja prošle godine 178 parnica je pravosnažno okončano, navodi se u izveštaju o radu za prošlu godinu.
Tokom 12 meseci, Pravobranilaštvo je dobilo 67 parnica, 92 je "delimično dobijeno", izgubljeno je 13 parnica, dok je sedam u prekidu.
Pravobranilac i njegovi zamenici učestvovali su u 861 sudskoj raspravi u parničnom postupku.

RASKOMADAO TELA GEJ PARA, GLAVE STAVIO U ZAMRZIVAČ: Poroti se smučilo zbog monstruoznog snimka, jedan nije došao na suđenje (FOTO)
KOLUMBIJSKI državljanin Jostin Andres Moskera (35) proglašen je krivim za dvostruko ubistvo u slučaju koji je šokirao britansku javnost.
21. 07. 2025. u 18:43

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)