"NEMANJU" GRADU PREDAJU U PETAK: Evo do kada će biti završena obnova Savskog trga
SPOMENIK Stefanu Nemanji biće predat Gradu Beogradu u petak, 25. decembra, kako je predviđeno ugovorom sa izvođačem.

Foto Beoinfo
Ovo je juče napisao na svom fejsbuk-nalogu zamenik gradonačelnika Goran Vesić.
- Održao sam radni sastanak sa izvođačima radova na spomeniku i rekonstrukciji Savskog trga kako bismo potvrdili dinamiku radova. Skulptura Stefana Nemanje je završena i narednih nedelju dana rade se završni radovi na postamentu.
Spomenik je visok 23 metra težak je 80 tona od čega je 56 tona bronze, naveo je Vesić. Potom će izvođač radova na rekonstrukciji Savskog trga imati mesec dana da završi sve radove.
Beograđani kao i naši gosti od kraja januara uživaće u najlepšem beogradskom trgu i spomeniku koji čekamo osam vekova.

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

"NEMOGUĆE JE POBEĆI OD TOGA": Zdravko Čolić prvi put o optužbama da voli muškarce
POZNATI pevač Zdravko Čolić (73) poznat je po tome što svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti. Ipak, jednom prilikom odlučio je da napravi izuzetak i otkrije nekoliko ličnih detalja koji su iznenadili njegove obožavaoce.
06. 04. 2025. u 11:39
Komentari (0)