MORAVAC U KNEZ MIHAILOVOJ: Beograđani u centru grada uživaju u prazničnoj atmosferi (FOTO+VIDEO)

NEŠTO više Beograđana nego u Skadarliji, ili kod Beton hale, se okupilo ispred tržnog centra u Knez Mihailovoj.

МОРАВАЦ У КНЕЗ МИХАИЛОВОЈ: Београђани у центру града уживају у празничној атмосфери (ФОТО+ВИДЕО)

Foto: Ž. Knežević

Tamo su i ove godine postavljene novogodišnje kućice sa slatkišima, pa je to mamilo najmlađe.

Ulicni zabavljaci pravili su lepu atmosferu, pa su okupljeni prolaznici uživali u dobrim zvucima.

Kako su nam ispričali, pred doček su rešili da izađu i prošetaju gradom, pojedu nešto dok su još kafići i restorani otvoreni.

Veseli sugrađani nisu mogli da odole, pa su uz trubače, koji su svirali na nekoliko lokacija duž korzoa, zaigrali moravac.

Foto: Ž. Knežević

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (1)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu