HLADNI RADIJATORI ZBOG KVARA NA TOPLOVODU: Deo oko Bulevara kralja Aleksandra bez grejanja
POTROŠAČI koji žive na području koje pokriva toplana Konjarnik od 15 časova su ostali bez grejanja, dok je potrošačima na Vračaru grejanje slabije nego inače, saopštile su Beogradske elektrane.
FOT: D. Novković
Problemi su nastali zbog kvara na toplovodu, a bez grejanja su ostali potrošači u rejonu duž Bulevara kralja Aleksandra, od Ustaničke do Vukovog spomenika sa okolnim ulicama, odnosno od Bulevara kralja Aleksandra do Vojislava Ilića i Mileševske s jedne strane, kao i od Bulevara kralja Aleksandra do ulica Svetog Nikole i Veljka Dugoševića, s druge strane.
Ekipe za hitne intervencije su na terenu i popravljaju kvar, a očekuje se da će potrošači grejanje dobiti najkasnije sutra u jutarnjim satima.
Preporučujemo
BURMA ČEKA VLASNIKA: Naša sugrađanka, Ruskinja sa Lekinog brda, pronašla venčani prsten
10. 02. 2026. u 18:26
OD BEOGRADA DO MORA ZA SAMO ČETIRI SATA: Ovako će izgledati novi auto-put do Crne Gore (VIDEO)
SAOBRAĆAJNICA je projektovana sa po dve trake i jednom zaustavnom trakom u svakom smeru, uz predviđenu brzinu od 100 do 120 kilometara na čas.
10. 02. 2026. u 09:21
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)