BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
Cukarucanin
09.02.2021. 12:08
Pre vise od 15 godina srusena je zgra koja je pripadala trgovinskom preduzecu BB sa malom radnjicom i upravnim kancelarijama.Zgrada je "udarnicki" srusena i od tada do danas razvaljeni deo stoji.Opstina je prividno odradila deo. Leti sve smrdi i okupljaju se narkomani, ali niko da se seti da nesto uradi sa tom deponijom scega i svacega.
Eva
09.02.2021. 15:33
Cukarica je postala ubedljivo najgora opstina po odrzavanju asvalta, cistoce, objekata, zelenila (e kada bi mogli da iseku svo drvece i ceo Kosutnjak)! Spremaju se da je uniste preteranom izgradnjom i time definitivno uniste kvalitet stanovanja na toj opstini.