NA "GOMILI" VIŠE OD STO OSOBA: Opet haos u Beogradu, večeras svirka posle radnog vremena!

TURISTIČKI inspektori Sekretarijata za inspekcijske poslove grada Beograda prekinuli su večeras svirku koja je organizovana u jednom lokalu u Karađorđevoj ulici, gde su zatekli više od 100 osoba, rečeno je Tanjugu u Sekretarijatu za inspekcijske poslove.

НА ГОМИЛИ ВИШЕ ОД СТО ОСОБА: Опет хаос у Београду, вечерас свирка после радног времена!

Milicionari u novobeogradskom kafeu / Foto P. Milošević

U pitanju je lokal "Departman" u kojem su turistički inspektori Sekretarijata za inspekcijske poslove, tokom kontrole poštovanja radnog vremena, ustanovili kršenje dozvoljenog radnog vremena i više od 100 osoba.

Dodaje se da su turistički inspektori napisali prekršajne naloge i naredili pražnjenje lokala.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda