GUŽVE I JUTROS U CENTRU BEOGRADA: Deo Ulice kralja Milana i dalje zatvoren za saobraćaj (FOTO)
U CENTRALNIM gradskim ulicama i jutros su primetne gužve u saobraćaju.
Foto: B.R.
Velike su gužve u Ulici kneza Miloša, Nemanjinoj, u Bulevaru kralja Aleksandra...
Zbog radova u Kralja Milana, gde je u utorak pukla vodovodna cev, deo ulice od Resavske do Terazija i dalje je zatvoren za saobraćaj. Autobusi gradskog prevoza, koji inače saobraćaju ovom ulicom, preusmereni su. Sve to izazvalo je velike gužve i kolone vozila u okolnim ulicama.
I na beogradskim mostovima primetan je veliki broj vozila, kao i na Autokomandi.
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)