BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
Nilo
14.03.2021. 07:37
Pa naravno da nece da bacaju odecu u kontajner, kada mogu na njoj nesto da zarade. Sto se nije setila neka firma da otkupljuje odecu od ljudi, 0.4 eura po kilogramu?
predlog
14.03.2021. 20:11
Gde možemo da predamo garderobu koja nije moderna, ali je dobrog kvaliteta. Ne bismo da je bacamo u djubre. Toga u Beogradu nema. Second hand prodaju samo uvozno djubre, ne smeju da otkupljuju od nas gradjana. Totalna glupost.