IMA LI GRANICE? Večeraju, za koronu ne haju - Inspekcija napisala kazne od 400.000 u jednom beogradskom hotelu!

IAKO su u petak veče u 22 časa na snagu stupile pooštrene mere, koje je Krizni štab grada Beograda doneo zbog pogoršane epidemiološke situacije i povećanog broja obolelih od virusa korona, kršenja su nastavljena.

ИМА ЛИ ГРАНИЦЕ? Вечерају, за корону не хају - Инспекција написала казне од 400.000 у једном београдском хотелу!

Foto: Privatna arhiva

Tako je večeras inspekcija grada Beograda, kako nezvanično saznajemo, napisala prekršajne naloge u iznosu od oko 400.000 dinara, jer su u restoranu jednog prestoničkog hotela u Ulici Svetog Save na Vračaru zatekli dvadesdetak gostiju, koji nisu smešteni u hotelu.

Oni su u kasnim večernjim satima, tačnije posle 22 časa, zatečeni u restoranu na večeri.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo