TURISTIČKI INSPEKTORI U BEOGRADU U KONTROLI: U tri lokala prekršene mere, u jednom bilo oko 70 osoba
TUTISTIČKI inspektori Sekretarijata za inspekcijske poslove grada Beograda su u večerašnjoj kontroli poštovanja propisanih mera konstatovali da su tri lokala prekoračila dozvoljeno radno vreme.
Foto: Ž.K.
U sva tri slučaja vlasnici su adekvatno sankcionisani i naloženo je pražnjenje lokala, rečeno je Tanjugu u Sekretarijatu za inspekcijske poslove.
Kako se navodi, upečatljiv primer je lokal u Dobračinoj ulici gde je nakon dozvoljenog radnog vremena zatečeno više od 70 osoba.
U Sekretarijatu za inspekcijske poslove kažu da će nastaviti sa kontrolama poštovanja radnog vremena i epidemioloških mera i tokom vikenda i apeluju na odgovorno i savesno postupanje sugrađana.
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)