VOŽNJA KOJA LEDI KRV: Dva dečaka čuče zakačena na karoseriji autobusa sa linije 23 (VIDEO)
KRATAK snimak je navodno zabeležen u Skojevskom naselju, a na njemu se vide dva dečaka koja voze okačena na zadnji deo autobusa GSP-a koji saobraća na liniji 23.
Foto: printskrin
Dečacima, koji se sve vreme smeše, očigledno uopšte nije jasno koliko je njihova zabava opasna, ne samo za njih, nego i za sve druge učesnike u saobraćaju.
Njihov potez je mahom naišao na oštru osudu na društvenim mrežama.
- Posle su vozači autobusa ubice - napisao je jedan korisnik.
Drugi korisnik je prokomentarisao da su dečaci imali mnogo sreće jer je njihova vožnja mogla da se kobno završi da je autobus prešao preko ležećeg policajca.
(Kurir.rs)
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)