Politika
"NE BIH BIO ZADOVOLJAN SA 46 ODSTO PODRŠKE" Vučić komentarisao kuknjavu blokadera
28. 06. 2026. u 11:16
Tenis
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
27. 06. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Fudbal
"TO NAM JE VEOMA VAŽNO": Selektor Argentine se oglasio nakon meča na Svetskom prvenstvu
28. 06. 2026. u 10:38
TRAGEDIJA! Upucane najmanje četiri osobe posle meča na Svetskom prvenstvu
28. 06. 2026. u 09:54
milovan
24.03.2021. 09:50
To je Srbija. Onaj tko ima pare,moze sve. Onaj tko nema ,odmah na robiju.E to je pravna drzava Srbija.
deda
24.03.2021. 11:16
Lepo uhapsite investitora pa da vidite kako će da krenu da ruše.
McMillan
24.03.2021. 12:54
Pa i zgrada u Venizelosovoj 54 na Dorćolu ima rešenje o rušenju nekoliko poslednjih spratova pa je nesmetano završena sa sve bazenom na vrhu. Sad stoji tako sa čak 4 sprata viška, kao strašilo.
Mina K
24.03.2021. 19:08
Kad se zna da majstori rade noću, zašto milicija ne napravi raciju i sve pohapsi??? Mislim SVE! Ti radnici su krivi koliko i taj ''investitor''. Kad neko opljačka banku, hapsi se onaj ko je to smislio, ali i onaj ko je to uradio - tj. lopov. Zašto se tako i ovde ne uradi? Imamo li mi organe reda i sudstvo u ovoj zemlji? Ili svako ko ima novca može da radi šta hoće. Sramota.
Danilo
24.03.2021. 19:14
Nadležni, kad ste mogli kuću u Šilerovoj da porušite umesto da je iskoristite za nešto dobro, možete i da srušite ovo ruglo. Mislim, bolje i jeftinije da ste rušili kad je imala samo 1 ili 2 sprata, ali dobro... Šta je to 7 spratova za rušenje... Mi, Srbi, i onako ne znamo šta ćemo od tolikoh para.