BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
čist račun duga ljubav
23.04.2021. 13:17
Pošaljite račun za uklanjanje američkoj ambasadi, to je njihova bomba!
NBGD
23.04.2021. 13:26
U članku se na jednom mestu kaže "da će se nakon identifikacije znati" a prethodno se već navodi oznaka sa bombe, sa skoro svim znanim specifikacijama. Jedna od američkih bombi kojima su bombardovali Beograd pred oslobođenje 1944.
Plavić
23.04.2021. 13:42
Pozovite pripadnike američke vojne misije u Beogradu ... znaju sve o ANM64, rešiće problem malim prstom ... to je njihova "isporuka"!
Zoran
23.04.2021. 15:33
Saveznicka americka bomba. Nas samo saveznici bombarduju