BRAVO BEOGRAĐANI: Više od 550.000 građana primilo drugu dozu
PREMA zvaničnim podacima Gradskog zavoda za javno zdravlje, u Beogradu je vakcinisano 666.286 punoletnih osoba što iznosi 47,9 odsto punoletnog stanovništva prestonice, objavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić.
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Naveo je da je, zaključno sa jučerašnjim danom, revakcinisano 39,6 odsto punoletnog stanovništva odnosno 551.028 osoba.
U objavi na Fejsbuk profilu, napisao je da je u populaciji starosti između 65 i 74 godina vakcinisano 77,51 odsto.
Od početka procesa masovne imunizacije u Beogradu je dato 1.217.364 doza vakcina, precizirao je Vesić i dodao da u glavnom gradu treba da se vakciniše još 29.211 osoba kako bi tačno polovina stanovnika bila zaštićena.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
IMUNIZACIJA U BEOGRADU: Vesić - "Još 57.094 vakcinisanih i bićemo na 50 odsto"
13. 05. 2021. u 08:20
DRAGOVIĆ RAZOČARAO DELIJE: Mediji preuveličavaju da je Zvezda moj favorit
21. 05. 2021. u 08:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)