MEDOJEVIĆ O ISTRAZI SMRTI ELEZOVIĆA: Ako ubistvo šefa policije proglase samoubistvom - dokaz da mafija vlada Crnom Gorom
AKO se i ovo ubistvo policijskog funkcionera Rudolfa Elezovića iz Ulicinja, prikaže kao samoubistvo, to će biti još jedan u nizu očiglednih dokaza da državom, u suštini, vladaju šverceri droge i cigareta i da je njihova mreža saradnika u državnim organima toliko razgranata i moćna da sprečava bilo kakvu akciju države.
Foto UL Info / Privatna arhiva
To je poruka da je mafija jača od države i da je Crna Gore njihova država.
Ovo je na svom fejsbuk-profilu napisao lider Pokreta za promene Nebojša Medojević, koji se nada da građanima postaje malo jasnija njegova ideja o uvođenju vanrednog stanja i radikalnim merama koje je potrebno preduzeti da bi se oslobodila država iz smrtonosnog zagrljaja organizovanog kriminala.
- Visoki policijski funkcioner je pronađen mrtav. U Crnoj Gori muk. Elezović nije bio obični policajac. Naprotiv - kaže Medojević. - On je jedno vreme obavljao funkciju rukovodioca Odeljenja za suzbijanje krijumčarenja i svih vidova pograničnog i međunarodnog kriminala u Odeljenju granične policije Bar. U njegovoj nadležnosti su bili nadzor i kontrola prelaženja državne granice u Luci Bar, granični prelazi Sukobin i Bar, kao i cela državna granica na teritoriji opština Ulcinj i Bar. Da se ovo desilo u bilo kojoj demokratskoj i pravnoj državi, premijer bi u pratnji ministra unutrašnjih poslova i direktora policije otišao na lice mesta, posetio porodicu policijskog funkcioenra, održao press konferenciju i poručio da je ubistvo policijskog funkcionera, napad na državu i da će podići borbenu uzbunu i podići sve kapacitete policije koji će prevrnuti i zemlju i nebo da otkriju ko je nalogodavac, organizator i ubica Elezovića.
Preporučujemo
UBIJEN BIVŠI ŠEF POLICIJE? Nadomak Ulcinja nađeno beživotno telo Rudolfa Elezovića
10. 06. 2021. u 06:34
IZVRŠENA OBDUKCIJA: Utvrđuje se uzrok smrti bivšeg šefa ulcinjske policije
09. 06. 2021. u 14:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)