ABAZOVIĆ O RUŠENJU VLADE: Ako neko želi to da uradi, moraće da plati veliku političku cenu!
AKO neko želi da sruši Vladu neka to uradi, ali da mora da bude svestan da bi zbog te odluke platio veliku političku cenu.

Foto Tviter GP URA
Ovo je kazao potpredsednik Vlade Dritan Abazović, koji je istakao da ova Vlada nije imala ni 100 minuta, a ne stotinu dana, kao i da premijer Zdravko Krivokapić ima njegovu podršku.
Preporučujemo

KRIVOKAPIĆ NIJE POZVAN: Najavljen veliki sastanak parlamentarne većine u Crnoj Gori
21. 06. 2021. u 11:00

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

"NEMOGUĆE JE POBEĆI OD TOGA": Zdravko Čolić prvi put o optužbama da voli muškarce
POZNATI pevač Zdravko Čolić (73) poznat je po tome što svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti. Ipak, jednom prilikom odlučio je da napravi izuzetak i otkrije nekoliko ličnih detalja koji su iznenadili njegove obožavaoce.
06. 04. 2025. u 11:39
Komentari (1)