KRALI OD NOVCA DO VOZILA: Nikšićka policija uhapsila trojicu sugrađana
NIKŠIĆKA policija uhapsila je tri osobe koje se sumnjiče da su u prethodnom periodu počinile sedam teških krađa dok im osma nije pošla za rukom.
Foto: B.D.
Kako je to zvanično saopšteno iz policije S.K. (28) i D.K. (23) iz Nikšića se sumnjiče da su tokom jula i avgusta u užem delu grada šest puta na štetu više u večernjim satima, upotrebom podesnog sredstva provaljivali u objekte i vozila vlasništvo fizičkih i pravnih lica, iz kojih su krali novac, tehničke uređaje i druge predmete. D.K. se sumnjiči i za krađu vozila.
- On je, sumnja se, početkom juna s parking prostora otuđio vozilo koje je policija pronašla i vratila vlasniku - piše u saopštenju.
Osim njih, nikšićka policija zbog pokušaja teške krađe uhapsila je 40.godišnjeg Z.K.
- On je, sumnja se, 5. avgusta pokušao da upotrebom podesnog sredstva otuđi vozilo je je bilo parkirano u ulici Serdara Šćepana u čemu je sprečen od strane čuvara parkinga - dodaje se u saopštenju.
Preporučujemo
BUKTI POŽAR NA DURMITORU: Širi se kanjonom Tare - Jedini spas je gašenje iz vazduha
12. 08. 2021. u 09:15
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)