KORONA U CRNOJ GORI: U poslednja 24 časa 581 novozaražena osoba i jedan smrtni slučaj
U CRNOJ Gori je u poslednja 24 sata od posledica korona virusa preminula jedna osoba, a registrovan je 581 novi slučaj infekcije, saopštio je Institut za javno zdravlje.
Foto: V. K.
U decembru je do sada registrovano 85 preminulih od posledica korona virusa, a od početka pandemije umrlo je 2.395 osoba.
Analizirano je 2.532 uzorka na novi korona virus, a najviše pozitivnih je u Podgorici - 342.
Udeo novopozitivnih slučajeva u ukupnom broju testiranih iznosi 22,95 odsto.
Aktivno je 3.310 infekcija.
Preporučujemo
HAOS NA NEBU ZBOG OMIKRONA: Otkazano oko 2.000 letova u svetu, odloženo više od 3.000
27. 12. 2021. u 22:54
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)