ABAZOVIĆ ZVANIČNO PREDLOŽIO SASTAV VLADE: Poslanica SNP-a predložena za predsednicu Skupštine
MANDATAR crnogorske Vlade Dritan Abazović zvanično je danas predložio strukturu i sastav vlade, o kojoj će se sutra izjašnjavati poslanici na sednici Skupštine na Cetinju.

Abazović i Marić tokom predstavljanja nacrta zakona / Foto Vlada CG
Vlada će imati 18 ministarstava, četiri potpredsednika i dva ministra bez portfelja, preneli su crnogorski mediji.
Na sajtu Skupštine objavljeno je da je poslanica Socijalističke narodne partije (SNP) Danijela Đurović predložena za novu predsednicu Skupštine.
BONUS VIDEO:
KRŠTENjE ČUVA DUŠU ZA VEČNOST: Sveta tajna na jezeru Krupac kod Nikšića

RASKOMADAO TELA GEJ PARA, GLAVE STAVIO U ZAMRZIVAČ: Poroti se smučilo zbog monstruoznog snimka, jedan nije došao na suđenje (FOTO)
KOLUMBIJSKI državljanin Jostin Andres Moskera (35) proglašen je krivim za dvostruko ubistvo u slučaju koji je šokirao britansku javnost.
21. 07. 2025. u 18:43

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (1)