OGLASILO SE BRATSTVO BORILOVIĆ O MASAKRU NA CETINJU: "Dok postojimo nosićemo u sebi žalost zbog ovog bezumnog čina"
BRATSTVO Borilović izrazilo je duboku žalost i uputilo iskreno saučešće svim porodicama čiji su članovi stradali u bezumnom aktu njihovog bratstvenika, navodi se u saopštenju koje su prosledili redakciji "Radio-televizije Cetinje".

Foto: S. Đ./Instagram/socijaldemokratecrnegore
Borilovići u saopštenju navode da je nezapamćeni zločin, uneo u njihove duše veliku tugu i žalost za svim nevino stradalim sugrađanima.
- Ovaj cetinjski bol je danas ujedinio sve crnogorske domove, što daje nadu da ćemo svi zajedno ljudski i u duhu crnogorskih vrednosti, pronaći snage da ubuduće prepoznamo ovakve probleme i zajednički se borimo protiv njih - navodi se u saopštenju.
Pripadnici tog bratstva, kažu da će, dok postoje, nositi u sebi žalost i iskreno saosećanje sa unesrećenim porodicama, kojima je ovaj bezumni čin, naneo nenadoknadive gubitke.
Podsećamo, u pucnjavi koja se dogodila u petak u cetinjskom naselju Medovina, u blizini Vladinog doma, Vuk Borilović ubio je 10 osoba među kojima i dvoje dece i ranio njih šest.
BONUS VIDEO: Cetinje jutro nakon velike tragedije

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (4)