PREDAO PUŠKU PA NAPAO POLICIJU: Hapšenje u policijskoj stanici na Cetinju
SLUŽBENICI Odeljenja bezbednosti Cetinje su danas, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Cetinju, uhapsili D.T. (43) iz Cetinja zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.

Foto D. Milovanović
- Danas oko 9,45 časova u službene prostorije policije došao je D.T., koji je sa sobom doneo lovačku poluautomatsku pušku u nameri da je preda policiji, koju je odmah preuzeo službenik policije. Za vreme boravka u službenim prostorijama D.T. je službenicima upućivao ozbiljne pretnje i uvrede, a prilikom lišenja slobode pružao je aktivan otpor i pokušao fizički da napadne jednog službenika policije, u čemu je sprečen - saopštila je Uprava policije Crne Gore, uz tvrdnju da su njeni pripadnici inicirali kod nadležnog tužioca zahtev za pretres stana i drugih prostorija koje koristi osumnjičeni, koji je odrađen nakon pribavljene naradbe.
Tom prilikom pronađena je puška i rukohvat od puške. O svemu je upoznat državni tužilc koji je naložio da se pronađeno oružje i lovačka puška, koja je prethodno predata policiji, upute na veštačenje, nakočn čega će se izjasniti o kvalifikaciji dela.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo

STRAVIČNA NESREĆA NA PUTU CETINjE-PODGORICA: Jedna osoba poginula, troje povređeno
18. 10. 2022. u 17:18

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)