BARANKA OPET U VRHU SE: Maja Vukićević ponovo izabrana za potpredsednicu Parlamentarne Skupštine Saveta Evrope
BARANKA Maja Vukićević, poslanica Demokratskog fronta, potpredsednica Demokratske narodne partije (DNP) je na zasedanju Parlamenta Skupštine Saveta Evrope (PSSE) ponovo izabrana za potpredsednicu tog tela.
Privatna arhiva
- Izuzetna mi je čast što sam i ove godine izabrana za potpredsednicu Parlamentarne Skupštine Saveta Evrope. Ova funkcija je istovremeno i čast i obaveza za mene, i nadam se da ću opravdati poverenje koje mi je ukazano. Zahvaljujem se pre svega svojim kolegama iz Demokratskog fronta i Demokratske narodne partije, ali i članovima crnogorske delegacije koji su mi ukazali povjerenje i podržali moju kandidaturu - navela je Vukićević.
Vukićević je 24. januara 2022. godine prvi put izabrana za potpredsednicu Parlamentarne Skupštine Saveta Evrope, prema inicijalnom predlogu celokupne delegacije Crne Gore u PSSE.
EVROPLjANE RAZBESNELA JEDNA TAČKA TRAMPOVOG PLANA: "To je skandalozno"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ubacio je „klin u točak“ jednih od najosetljivijih pregovora koji se trenutno vode u Evropi, potencijalno ugrožavajući napore da se Ukrajini obezbedi finansiranje za nastavak odbrane od Rusije, piše Politiko.
22. 11. 2025. u 07:54
NAJVEĆA SILA EVROPE REAGOVALA NA TRAMPOV PLAN: "U principu podržavamo"
NEMAČKA vlada saopštila je da "u principu" podržava plan Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Ukrajini, ali da ostaje posvećena zaštiti ukrajinskog suvereniteta i obezbeđivanju bezbednosnih garancija za zemlju.
21. 11. 2025. u 12:37
SLOBODA I VOJIN SE SELE: Kupili stan, a evo i gde! Doneli bitnu odluku
SLOBODA i Vojin su ovaj stan kupili pre više od godinu dana...
25. 11. 2025. u 08:41
Komentari (0)