OSNOVNO DRŽAVNO TUŽILAŠTVO U BERANAMA: Zadržavanje zbog nasilja nad majkom
PO NALOGU državnog tužioca službenici Uprave policije OB Berane lišili slobode osumnjičenog M.V. iz Berana.

Foto M. Sekulović
Posle saslušanja državni tužilac mu je odredio zadržavanje do 72 sata zbog osnovanje sumnje da je učinio krivično delo nasilje u porodici, ili u porodičnoj zajednici, idnosno prema svojoj majci.
Zadržavanje je određeno zbog postojanja okolnosti koje ukazuju da bi mogao ponoviti krivično delo s obzirom na to da je ranije osuđivan zbog porodičnog nasilja.
Osnovno državno tužilaštvo u Beranama je Osnovnom sudu u Beranama podnelo predlog za određivanje pritvora osumnjičenom M.V.

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)