VATRA PRETILA VEĆEM BROJU STANOVA, OŠTEĆEN JEDAN: Požar u zgradi solidarnosti, gotovo u centru Berana
U zgradi solidarnosti, gotovo u centru Berana, danas je u požaru oštećen jedan stan.
Služba zaptite i spašavanja
Povređenih nije bilo, a zahvaljujući brzoj intervenciji pripadnika Službe zaštite i spašavanja, ugašen je požar u potkrovlju koji je pretio da ugrozi veći broj stanova.
- Vatra je krenula od dimnjaka, a utvrđeno je i da su njom zahvaćeni ventilacioni otvori kroz koje su sprovedeni i dimnjaci, kazao je komandira Službe zaštite i spašavanja Milosav Korać, prema čijim rečima zgrada zbog nadogradnje potkrovlja nema izlaza na tavan, zbog čega je znatno oštećen jedan stan iznad zapaljenog dimnjaka i ventilacionih cevi. Tu je morao da se probija plafon da bi se izašlo prema krovu i intervenisalo.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)